online çiçek, flowers
Firma Profili

 

             ÇİÇEK NOKTASI...web.sitemizin hizmet amacı, tüm Türkiye'deki ve Yurtdışındaki vatandaşlarımıza çiçek ve hediyelik eşya satışı yapmaktır.

             Web sitemiz çiçekçilik sektöründe 30 yıllık bir tecrübe birikimi ile kurulmuştur. Şu anda Türkiye'nin her noktasındaki yüzlerce bayimiz ile vatandaşlarımızın online çiçek ihtiyacını karşılayan ve online satışlarda en son teknoloji ile çalışan, güvenilir bir firma olarak hizmet vermekteyiz.     

             Her yıl yeni yatırımlar ile kendimizi geliştiriyoruzÇİÇEK NOKTASI  İnternet sitemiz ile Türkiye'nin ve dünyanın her noktasındaki vatandaşlarımızın çiçek ve hediyelik eşya ihtiyacını çok hızlı, hesaplı, güvenilir ve dürüst bir şekilde karşılayabilmek için, titizlikle çalışıyoruz.

             İnternet üzerinden yapılan satışlarda, tüketici ödediği ücretin karşılığını tam ve eksiksiz olarak alabilmesi için, İnternette satış yapan firmanın, altyapısının sağlam ve bu meslekte uzun yıllar hizmet vermiş olması önemlidir.

             ÇİÇEK NOKTASI  İnternet sitemizdeki hizmetlerimizi sizlere yakışır bir şekilde yerine getirebilmemiz için tüm personelimiz ve Türkiye'nin her noktasındaki 500 'e yakın kalifiye bayilerimiz ve dünyanın her noktasında 60,000 'e yakın çiçekçi meslektaşlarımız ile birlikte, çok güçlü bir ekip olarak hizmet veriyoruz. Güvenle alışveriş yapabileceğiniz internet sitemize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, hayırlı alışverişler dileriz, Saygılar.

          

     

Aynı Gün Gönderim