online çiçek, flowers
Yurtdışı Çiçek Siparişi

          YURTDIŞI ÇİÇEK TESLİMATI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRMEDİR !!!

 

        1) Yurtdışı siparişlerinizi int. sitemizden 7 / 24 verebilirsiniz, teslimatlar, sistemimizdeki seçmiş olduğunuz teslimat zamanları içerisinde yapılmaktadır. Yurtdışındaki tatil günleri ve adresin uzaklığına göre teslimat zaman ve saatleri değişiklik gösterebilir. Çiçek Noktası olarak teslimat zamanları hakkında garanti vermiyoruz. Siparişinizin zamanında ve sorunsuz olarak teslim edilmesi için, siparişinizi bir kaç gün önce vermeniz gerekmektedir. Ödemesi yapılmamış siparişler, ödemesi gelinceye kadar değerlendirilmez.

        2)Yurtdışı kategorisinde gördüğünüz ürünler yurtdışında genelde kullanılan ve herzaman tedarik edilebilecek ürünlerdir, durum böyle iken dahi Çiçek Noktası yurtdışı siparişlerinin hazırlanmasında resimde gördüğünüz ürünün birebir aynısının hazırlanıp teslim edileceğinin garantisini vermemektedir. Yurtdışı bayilerimizdeki ürünlerin stok durumuna göre, bayilerimiz kullanılacak canlı, yapay ürünlerde ve yan materyal olarak kullanılacak ürünlerde, malzemelerde değişiklik yapma hakkına sahiptir, siparişi oluşturan kullanıcımız bu şekilde hazırlanarak teslim edilmiş bir hizmeti kabul etmiş sayılır,          

       3)Yurtdışına sipariş verirken, alıcının şehrini, semtini, açık adresini, iletişim numaralarını ayrıntılı ve doğru bir şekilde yazmanız gerekmektedir, bu çok önemlidir, eksik ve hatalı bilgiler ile verdiğiniz siparişinizin gecikmesi, aksaması, teslimatın yapılamaması, alıcı ve gönderici ile irtibat kurulamaması halinde her türlü sorumluluk, eksik bilgiler ile siparişi veren kullanıcıya aittir. Bu şekilde hatalı bilgiler ile yapılmış olan siparişin para iadesi ve siparişin tekrar teslimatı hizmetimiz yoktur, yurtdışı bayilerimiz görevini yerine getirmiş sayılır.

       4)Bayimiz teslimat için gittiğinde, alıcıyı adreste bulamadığı taktirde telefon ile irtibata geçer fakat yine ulaşamazsa, teslim edilecek ürünü, komşuya, kapıcıya, iş arkadaşına, yakın esnafa, resepsiyona, danışmaya, kısacası alıcının yakınında bırakabileceği her alternatifi kullanarak, ürünün teslim edilmesini sağlar. Alıcı kişi gönderilen ürünü teslim almak istemediği durumlarda ücretin iadesi yoktur, alıcı kişinin, gönderdiğiniz ürünü teslim alacağından emin iseniz sipariş veriniz. Böyle bir durumda siparişin iptali, ücretin iadesi, ürünün başka bir adrese yönlendirilmesi, başka zaman tekrar gönderilmesi hizmetimiz yoktur.

       5)Yurtdışına sipariş vereceğiniz zaman, göndereceğiniz ülkenin tatil günlerini göz önünde bulundurarak sipariş veriniz, gönderdiğiniz ülkenin çalışma şartlarına göre tatil sayılıyorsa, teslimat tatil gününden sonra yapılır, yurtdışına vermiş olduğunuz siparişinizi, siparişi verdikten sonra iptal edemezsiniz, onun için siparişinizi vermeden önce her alternatifi düşünerek sipariş veriniz. Yurtdışına sipariş veren kullanıcılarımız, yurtdışı siparişleri ile ilgili her türlü açıklamayı kabul etmiş sayılır.. 

       6)Yurtdışı siparişlerinde teslimat fotoğrafı istiyorum özelliğini mümkünse kullanmayınız, yurtdışındaki siparişlerde teslimat fotoğrafını çekip sisteme yüklemede zaman zaman sıkıntılar yaşanmaktadır, fakat yine de bu özellik seçildiği taktirde tüm sorumluluk siparişi veren müşterimize aittir, bu özelliğin uygulamasında aksama yaşanması halinde, bu özellik için yapılan ödemenin iadesi yoktur.

Aynı Gün Gönderim